Oficiálny web obrancu Jána Ďuricu spúšťame 1. júla 2011!

Po niekoľkotýždňových prípravách dochádza k pilotnému spusteniu oficiálneho webu slovenského reprezentanta a obrancu ruského tímu Lokomotiv Moskva Jána Ďuricu (29).

Stránka http://jandurica.sk obsahuje prehľad dlhoročnej reprezentačnej kariéry slovenského futbalistu vrátane jeho najväčšieho úspechu v národnom drese – účasti na MS 2010 vo futbale v Juhoafrickej republike. Okrem štatistických údajov si môžete prečítať Janov pohľad na jeho klubové začiatky v Dunajskej Strede, na veľké úspechy v drese klubu Artmedia Petržalka či jeho názory na pôsobenie v ruskej lige. Potom, čo bol hráčom Saturnu Moskovská oblasť,  jeho “ruská” cesta pokračuje v tíme Lokomotiv Moskva.

Ak si chcete prečítať a pozrieť aj exkluzívne novinky, aktuality, fotogalérie, ale i pikošky o slovenskom obrancovi, či už o účasti v národnom mužstve alebo jeho zápasoch v ruskej Premier League, nezabudnite sledovať web http://jandurica.sk. Prípadné otázky na Jána Ďuricu a nápady zasielajte na email napistenam@jandurica.sk.

Ďakujeme.

Tím jandurica.sk

30. jún 2011 | komentárov: 0 | kategória: Novinky | autor:

Nie sú žiadne komentáre

Zanechajte komentár

Trackback | RSS kanál komentárov

povolené html tagy:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>
Nezabudnite ich uzatvárať!